Gå til hovedindhold

LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjBevægelige dele og tilbehørLEGO samlere og Star Wars fansEAN: 5702017817477

LEGO Star Wars byggesæt med Grogu og svævevogn fra The Mandalorian. 1048 dele med bevægelige arme, ører og hoved plus udstillingsfigur og tilbehør. Læs mere

Pris fra 591 krtil 799,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 208,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 591 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75403 Grogu™ med svævevogn
591 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Grogu med svævende barnevogn 75403
591 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75403 Grogu™ med svævevogn
595 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk
729 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - Grogu™ med svævevogn (75403)
740 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - Grogu Med Svævevogn - 75403
789,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Grogu m. Svævevogn 75403 - 1048 Dele
794,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75403 LEGO Star Wars Grogu med svævevogn
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK591 kr630 krKøb
2Komplett DK591 kr591 krKøb
3CS MEGASTORE DK595 kr634 krKøb
4Geekd729 kr729 krKøb
5Teknikproffset DK740 kr799 krKøb
6Gucca.dk789,95 kr789,95 krKøb
7Kids-world.dk794,95 kr794,95 krKøb
8Legekæden799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LEGO Star Wars Grogu med svævevogn 75403

LEGO

LEGO Star Wars byggesæt med Grogu og svævevogn fra The Mandalorian. 1048 dele med bevægelige arme, ører og hoved plus udstillingsfigur og tilbehør.

• grogu
• baby yoda
• lego star wars
• mandalorian
• byggesæt
• udstillingsmodel
• the child
• LEGO samlere og Star Wars fans
• Bevægelige dele og tilbehør

Beskrivelse

LEGO Star Wars Grogu med svævevogn 75403 er det ultimative byggesæt for Star Wars fans. Dette detaljerede byggesæt med 1048 dele lader dig skabe en imponerende udstillingsmodel af den elskede karakter Grogu (Baby Yoda) fra The Mandalorian serien.

Hovedmodellen har drejeknapbetjente arme samt bevægelige ører og hoved, så Grogu kan udstilles i eller uden for sin karakteristiske svævevogn. Sættet inkluderer autentiske detaljer som Sorgan-frø (Grogus yndlingssnack), en gearknop og en småkage som tilbehør.

Udover hovedmodellen får du også en LEGO minifigur af Grogu i standardstørrelse med egen lille svævevogn og en informativ faktaplade til udstilling. Byggesættet er ideelt til børn fra 10 år og voksne samlere, og fungerer som et fantastisk indretningselement i hjemmet.

Med LEGO Builder app får du adgang til 3D byggevejledning med zoom- og drejefunktioner for den bedste byggeoplevelse.

Specifikationer

tema:The Mandalorian
serie:LEGO Star Wars
vægt:1524 gram
minifigur:Grogu i standardstørrelse
tilbehør:Sorgan-frø, gearknop, småkage
antal_dele:1048 stk
dimensioner:19 x 18 x 16 cm
udgivelsesdato:Januar 2025
anbefalet_alder:10+ år
bevægelige_dele:Arme, ører og hoved
byggeinstruktion:Fysisk + LEGO Builder app
udstillingsstand:Inkluderet med faktaplade

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange LEGO dele indeholder sættet?

Sættet indeholder 1048 LEGO dele og er velegnet til børn fra 10 år og voksne samlere.

Kan Grogu bevæge sig i modellen?

Ja, Grogu har drejeknapbetjente arme samt bevægelige ører og hoved, og kan udstilles både i og uden for svævevognen.

Følger der tilbehør med?

Ja, sættet inkluderer autentisk tilbehør som Sorgan-frø, gearknop og småkage, plus en minifigur med egen svævevogn.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk i 132 dage. Laveste pris i perioden er 591 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 591 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO 75403 Star Wars Grogu in his repulsor cradle - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026591 kr8 kr (1%)
28. maj 2026599 kr30 kr (5%)
26. maj 2026629 kr31 kr (5%)
28. apr. 2026598 kr31 kr (5%)
7. mar. 2026629 kr18 kr (3%)
3. mar. 2026611 kr18 kr (3%)
7. feb. 2026629 kr18 kr (3%)
21. jan. 2026611 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret