Gå til hovedindhold

75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017817446
Pris fra 88 krtil 195 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 28. apr.

Sammenlign priser på 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75400 Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager
88 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75400 Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager billede

Produktinformation

Tag med Plo Koon ud på episke eventyr med den første LEGO® Star Wars™ microfighter af en jedi-stjernejager nogensinde! Den er malet i Plo Koons farver, som set i Star Wars: The Clone Wars™, og klar til action. Hils på den trofaste droide R7-D4, pak jedi-mesterens blå lyssværd, og hop ind i cockpittet. Start din mission, og aktivér knopskyderne, hvis nogen fjender kommer i vejen for dig! En LEGO® minifigur af Plo Koon med blåt lyssværd Plo Koons jedi-stjernejager har et LEGO® minifigurcockpit og 2 knopskydere R7-D4-hovedet kan fastgøres til skroget foran cockpittet Star Wars™ gave som overraskelse til drenge, piger og enhver fan fra 6 år Sjovt at kombinere med andre LEGO® Star Wars™ microfighters (sælges separat) 6+, 89 elements, 122mm x 141mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75400
EAN: 5702017817446
Varenr.: 3340311
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Plo Koons Jedi starfighter microfighter 75400
88 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 75400 Star Wars Plo Koons Jedi Starfighter Microfighter - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
LEGO 75400 Star Wars Plo Koons Jedi Starfighter Microfighter - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Plo Koons Jedi Starfighter Giv små børn en sjov introduktion til LEGO ® Star Wars™ universet med legesættet Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager. Byggelegetøjet er den første LEGO Star Wars microfighter af en jedi-stjernejager og er en se...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017817446
Varenr.: 51623513882960
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Microfighter af Plo Koons™ 75400 - 89 De
129,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - Microfighter Af Plo Koons Jedi Stjernejager - 75400
129,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - Plo Koons Jedi Starfighter™ Microfighter (75400)
141 kr
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager (75400)
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK88 kr127 krKøb
2Komplett DK88 kr88 krKøb
3Geekd129 kr129 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
6Legekæden129,95 kr129,95 krKøb
7Teknikproffset DK141 kr190 krKøb
8Klodshelten195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager

PriceData har fulgt prisen på 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 75400 LEGO Star Wars Microfighter af Plo Koons™ jedi-stjernejager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr21 kr (19%)
27. maj 2026109 kr19 kr (21%)
26. maj 202690 kr1 kr (1%)
12. maj 202689 kr10 kr (13%)
28. apr. 202679 kr30 kr (28%)
17. apr. 2026109 kr19 kr (21%)
5. apr. 202690 kr1 kr (1%)
13. feb. 202691 kr18 kr (17%)
27. jan. 2026109 kr18 kr (20%)
21. jan. 202691 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret