Gå til hovedindhold

LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702018062999
Pris fra 363 krtil 728 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 365 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75440 AT-AT™
363 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75440 AT-AT™ billede

Produktinformation

Indfang øjeblikket, hvor AT-AT-gangeren bliver angrebet under slaget om Hoth. Byg en detaljeret LEGO® model af en marcherende AT-AT. Tilføj en flyvende snespeeder, der vikler sit slæbekabel rundt om AT-AT'ens ben for at vælte den. Udstil din kreation på standen med en navneplade for at fuldende din imponerende Star Wars: The Empire Strikes Back™ udstilling. Skab et dynamisk klodsbygget snapshot af en AT-AT, der angribes af en snespeeder Udstil din kreation på den klodsbyggede stand med navneplade Udvid din samling af mellemstore LEGO® Star Wars™ fartøjer En Star Wars™ gave til kreative voksne fans og samlere Download LEGO® Builder appen for at få interaktive 3D-byggevejledninger 18+, 525 elements, 262mm x 282mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75440
EAN: 5702018062999
Varenr.: 3404326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75440 AT-AT™
399 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars AT-AT 75440
452 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 75440 - At-at - Disney Star Wars
479,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75440 LEGO Star Wars™ AT-AT™
499,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele
519,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars AT-AT - byggesæt 75440 (18+)
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars AT-AT - byggesæt 75440 (18+)
619 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars - AT-AT - GEEKD.dk
728 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK363 kr402 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Komplett DK452 kr452 krKøb
4Gucca.dk479,95 kr479,95 krKøb
5Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
6Kids-world.dk519,95 kr519,95 krKøb
7Boligcenter DK599 kr599 krKøb
8Vivas DK619 kr698 krKøb
9Geekd728 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 549,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LEGO ® Star Wars - AT-AT™ 75440 - 525 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026363 kr36 kr (9%)
12. maj 2026399 kr100 kr (33%)
28. apr. 2026299 kr100 kr (25%)
6. mar. 2026399 kr80 kr (25%)
24. feb. 2026319 kr80 kr (20%)
17. feb. 2026399 kr43 kr (12%)
7. feb. 2026356 kr43 kr (11%)
2. feb. 2026399 kr30 kr (8%)
27. jan. 2026369 kr30 kr (8%)
22. dec. 2025399 kr150,95 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret