Gå til hovedindhold

LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017817576
Pris fra 399 krtil 559,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 160,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75405 Home One-stjernekrydser
399 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75405 Home One-stjernekrydser billede

Produktinformation

Tag kommandoen over et komplekst byggeprojekt ved at genskabe Home One-stjernekrydseren fra Star Wars: Jedi-ridderen vender tilbage. Genoplev episke scener fra slaget om Endor, mens du bygger Oprørsalliancens flagskib. Udstil din klodsbyggede samlermodel på en stand med en Nebulon-B-hospitalsfregat "flyvende" ved siden af, og afmonter en sidesektion på Home One for at se dens indvendige detaljer. Genskab ikoniske detaljer på fartøjet fra Star Wars: Jedi-ridderen vender tilbage Udstil rumskibet på standen, og tag sidesektionen af for at se indvendige detaljer En del af LEGO® Star Wars™ Starship Collection-samlingen af rumfartøjer Kreativ Star Wars™ gave til voksne fans og samlere Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 18+, 559 dele, 191mm x 354mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75405
EAN: 5702017817576
Varenr.: 3302836
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - Home One Starcruiser (75405)
526 kr
Til butik
LEGO Star Wars TM - Home One Starcruiser (75405) billede

Produktinformation

Genoplev den episke Star Wars: Return of the Jedi™ med LEGO® Home One Starcruiser (75405). Dette indviklede byggesæt giver en god oplevelse for voksne med autentiske detaljer om oprørsalliancens flagskib. Vis det stolt frem med en aftagelig sektion og en mini Nebulon-B-fregat. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017817576
Varenr.: D12351
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 75405 Star Wars Home One Starcruiser - GEEKD.dk
527 kr
Til butik
LEGO 75405 Star Wars Home One Starcruiser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Home One Starcruiser Væk nostalgien fra Star Wars: Jedi-ridderen vender tilbage til live med den første klodsbyggede LEGO ® Star Wars™ model nogensinde af den flotte Home One-stjernekrydser (75405) under admiral Ackbars kommando i slaget om Endor.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017817576
Varenr.: 51623583940944
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75405 LEGO Star Wars Home One-stjernekrydser
549,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele
559,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - Home One Stjernekrydser - 75405
559,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Teknikproffset DK526 kr585 krKøb
3Geekd527 kr527 krKøb
4Legekæden549,95 kr549,95 krKøb
5Kids-world.dk559,95 kr559,95 krKøb
6Gucca.dk559,95 kr559,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele i 79 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for LEGO ® Star Wars - Home One-stjernekrydser 75405 - 559 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026399 kr12 kr (3%)
18. mar. 2026411 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026409 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret