Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017584317
Pris fra 163 krtil 269,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 106,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75372 Battle Pack med klonsoldater og kampdroider
163 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75372 Battle Pack med klonsoldater og kampdroider billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Star Wars
Farve: 3
Artikel nr.: 75372
EAN: 5702017584317
Varenr.: 20460230
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75372 Battle Pack med klonsoldater og kampdroider
167 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75372 Battle Pack med klonsoldater og kampdroider billede

Produktinformation

Gør dig klar til en episk Star Wars™ kamp mellem klonsoldater og kampdroider! Drøn i aktion med klonsoldaternes knopskydende speedercykel. Undgå kampdroidernes STAP-speeder og tri-droidens 3 knipseskydere. Sigt efter superkampdroiderne fra forsvarsstillingen, og grib skjoldene og gør klar til nærkamp. Hvem vinder denne Clone Wars-kamp? Det bestemmer du! 4 LEGO® Star Wars™ minifigurer og 6 LEGO figurer til actionfyldt leg LEGO® Star Wars™ speedermotorcykel, der kan bygges og har 2 knopskydere En tri-droide, en speeder til en kampdroide og en forsvarsstilling til kreativ leg Gave til Star Wars™ fans fra 7 år Udforsk sjovt LEGO® Star Wars™ byggelegetøj til fans i alle aldre 7+, 215 elements, 191mm x 205mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75372
EAN: 5702017584317
Varenr.: 3221103
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars klonsoldat og kampdroide kampsæt 75372
167 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk
215 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
BattlePack m klonsoldater og kampdroider
-9%245 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars Clone Trooper & Battle Droid - Battle Pack (75372)
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - Battle Pack Klonsoldater Og Kampdroider - 75372
249,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Battle Pack Med Klonsoldat... 75372 - 215 Dele
254,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars Clone Trooper & Battle Droid - Battle Pack (75372)
-7%269 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75372 LEGO Star Wars Battle Pack med klonsoldater og kampdroider
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK163 kr202 krKøb
2Proshop DK167 kr206 krKøb
3Komplett DK167 kr167 krKøb
4Geekd215 kr215 krKøb
5Eurotoys245 kr245 krKøb
6Boligcenter DK249 kr249 krKøb
7Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
8Kids-world.dk254,95 kr254,95 krKøb
9Vivas DK269 kr348 krKøb
10Legekæden269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO Star Wars - Clone Trooper™ & Battle Droid™ Battle Pa (75372) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026163 kr4 kr (2%)
30. maj 2026167 kr5 kr (3%)
26. maj 2026172 kr3 kr (2%)
12. maj 2026169 kr30 kr (22%)
28. apr. 2026139 kr24 kr (15%)
26. apr. 2026163 kr9 kr (5%)
21. apr. 2026172 kr9 kr (6%)
19. apr. 2026163 kr9 kr (5%)
17. mar. 2026172 kr5 kr (3%)
14. mar. 2026167 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret