Gå til hovedindhold

LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk

LegoByggelegetøjEAN: 5702017817644
Pris fra 300 krtil 449,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75414 Force Burner-snespeeder
300 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75414 Force Burner-snespeeder billede

Produktinformation

Fyr op under den actionfyldte leg med denne Force Burner-snespeeder fra sæson 2 af LEGO® Star Wars: Genopbyg galaksen! Åbn det dobbelte cockpit på fartøjet med flammemotiv, og hop ind sammen med Sig Greebling og Darth Dev. Opsøg Solitus på hans STAP, og aktivér knopskyderen. Slip Darth Dev løs på den skjulte speedercykel, og lad lyssværdskampene begynde! 3 LEGO® Star Wars™ minifigurer: Sig Greebling, Darth Dev og Solitus Et dobbelt cockpit med en skjult, aftagelig speedercykel og en knopskyder Legesættet indeholder også en byggemodel af en STAP-speeder til Solitus Star Wars™ gave til børn fra 7 år Gør byggeoplevelsen ekstra sjov med LEGO® Builder appen 7+, 349 elements, 191mm x 262mm x 72mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75414
EAN: 5702017817644
Varenr.: 3340370
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk
308 kr
Til butik
LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Star Wars The Force Burner Snowspeeder Gør dig klar til hurtig actionfyldt leg med denne Force Burner-snespeeder (75414). Som en genial Star Wars™ gaveidé til drenge, piger og fans fra 7 år genskaber samlerobjektet af et byggelegetøj autentiske træ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017817644
Varenr.: 52141831717200
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Kraftens flamme-snowspeeder 75414
319 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414)
395 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75414 The Force Burner Snowspeeder byggesæt
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Force Burner-Snespeeder 75414 - 349 Dele
419,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75414 The Force Burner Snowspeeder byggesæt
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - Force Burner-snespeeder - 75414
449,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75414 LEGO Star Wars™ Force Burner-snespeeder
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK300 kr339 krKøb
2Geekd308 kr308 krKøb
3Komplett DK319 kr319 krKøb
4Teknikproffset DK395 kr444 krKøb
5Boligcenter DK409 kr409 krKøb
6Kids-world.dk419,95 kr419,95 krKøb
7Vivas DK429 kr508 krKøb
8Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb
9Legekæden449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LEGO - Star Wars TM - The Force Burner Snowspeeder (75414) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026300 kr19 kr (6%)
15. jan. 2026319 kr5 kr (2%)
12. jan. 2026314 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026315 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026316 kr12 kr (4%)
5. jan. 2026304 kr7 kr (2%)
2. jan. 2026311 kr2 kr (1%)
1. jan. 2026313 kr5 kr (2%)
16. dec. 2025318 kr2 kr (1%)
6. dec. 2025316 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret