Gå til hovedindhold

LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele

LegoByggelegetøjEAN: 5702017814667
Pris fra 135 krtil 279 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10347 Lille sommerlig buket
-25%135 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Botanicals 10347 Lille sommerlig buket billede

Produktinformation

Bring solskin ind i dit hjem med LEGO® Botanicals byggesættet Lille sommerlig buket. Slip kreativiteten løs, mens du bygger 7 slags LEGO blomster i pastelfarver, bl.a. klokkeblomster, en pink gerbera og trommestikker, og sæt dem sammen i en lille buket, du kan udstille som en dopamin-udløsende dekoration. Og med LEGO Builder appen kan du have det sjovt med at bygge sammen med venner og familie. Indeholder 7 arter af LEGO® blomster i pastelfarver Har justerbare stilke, så byggere kan tilpasse deres buket Udstil med stolthed LEGO® buketten som en del af boligens eller kontorets indretning En fødselsdagsgave eller legetøj som overraskelse til piger, drenge og spirende blomsterfans Udforsk andre sæt (sælges separat) i LEGO® Botanicals sortimentet 9+, 373 dele, 262mm x 191mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10347
EAN: 5702017814667
Varenr.: 3302983
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10347 Lille sommerlig buket
150,64 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10347 Botanicals Small Summer Bouquet - GEEKD.dk
215 kr
Til butik
LEGO 10347 Botanicals Small Summer Bouquet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO 10347 byggeklods Lad børns kreativitet blomstre med LEGO ® Botanicals byggesættet Lille sommerlig buket (10347) til piger og drenge fra 9 år. Buketten blomstrer med stemningsfulde pastelfarver og virkelighedstro detaljer og bliver en blomsterdekorati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017814667
Varenr.: 51623508443472
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanicals - Lille solrig buket (10347)
244 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10347 LEGO Botanicals Lille sommerlig buket
249,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO blomster - LEGO Icons 10347 Lille Solskinsbuket
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele
269,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO blomster - LEGO Icons 10347 Lille Solskinsbuket
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK135 kr174 krKøb
2CS MEGASTORE DK150,64 kr189,64 krKøb
3Geekd215 kr215 krKøb
4Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
5Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
8Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for LEGO ® Botanicals - Lille Sommerlig Buket 10347 - 373 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026135 kr15,64 kr (10%)
20. maj 2026150,64 kr26,32 kr (15%)
17. maj 2026176,96 kr2,75 kr (2%)
5. maj 2026174,21 kr25,21 kr (17%)
28. apr. 2026149 kr25,21 kr (14%)
19. apr. 2026174,21 kr
13. apr. 2026175,06 kr2,06 kr (1%)
1. apr. 2026173 kr2 kr (1%)
22. mar. 2026175 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026173 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret