Gå til hovedindhold

Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017583488
Pris fra 350 krtil 529,95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 179,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 345 kr 13. maj

Sammenlign priser på Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 10328 Buket roser
350 kr
Til butik
LEGO Icons 10328 Buket roser billede

Produktinformation

Lad kreativiteten blomstre med LEGO® Icons byggesættet Buket roser til voksne - en tidløs gave bestående af 12 roser fra den botaniske LEGO samling. LEGO® Icons byggesættet Buket roser til voksne, der elsker boligindretningKreativt byggesæt med 12 roser og 4 kviste brudeslør Dette LEGO® Icons sæt viser roser på forskellige blomstringsstadier Udstilling af kunstige blomster, der ikke kræver pleje, til hjemmet eller kontoret En afstressende gaveidé til valentinsdag eller enhver særlig anledning Indeholder 6 klodsposer og 3 sæt vejledninger til solo- eller gruppebyggeri Indgår i den botaniske LEGO® samling, som er designet specielt til voksne 18+, 822 dele, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10328
EAN: 5702017583488
Varenr.: 3220902
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10328 Buket roser
359 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals buket med roser 10328
379 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10328 Icons buket af roser - GEEKD.dk
395 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanical 10328 - Bouquet of Roses
-22%453 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Icons - Buket Roser 10328 - 822 Dele
457,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO blomster - Icons Rosenbuket (10328)
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO blomster - Icons Rosenbuket (10328)
499 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10328 LEGO Icons Buket roser
499,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328
519,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
LEGO Buket roser
529,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK350 kr389 krKøb
2CS MEGASTORE DK359 kr398 krKøb
3Komplett DK379 kr379 krKøb
4Geekd395 kr395 krKøb
5Teknikproffset DK453 kr502 krKøb
6Kids-world.dk457,95 kr457,95 krKøb
7Boligcenter DK479 kr479 krKøb
8Vivas DK499 kr578 krKøb
9Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
10Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
11Eurotoys529,95 kr529,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328

PriceData har fulgt prisen på Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Lego Icons Botanical Collection - Buket Roser - 10328 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026350 kr1 kr (0%)
14. maj 2026349 kr4 kr (1%)
13. maj 2026345 kr4 kr (1%)
17. feb. 2026349 kr20 kr (6%)
13. feb. 2026329 kr89 kr (37%)
11. feb. 2026240 kr89 kr (27%)
10. feb. 2026329 kr89 kr (37%)
2. feb. 2026240 kr89 kr (27%)
27. jan. 2026329 kr20 kr (6%)
14. jan. 2026349 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret