Gå til hovedindhold

LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+)

LegoByggelegetøjEAN: 5702017815862
Pris fra 461 krtil 659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B og Nigel Mansell
461 kr
Til butik
LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B og Nigel Mansell billede

Produktinformation

Vær med til at hylde Formel 1's historie med dette LEGO® Icons sæt til voksne. Byg en detaljeret model af den Williams Racing FW14B, der kørte Nigel Mansell til sejr i F1-verdensmesterskabet i 1992. Den autentiske og målfaste kopi har brede slick-bagdæk, fungerende styretøj og en detaljeret motor og omfatter separate udstillingsstande til bilen og den medfølgende minifigur af Nigel Mansell. Med en LEGO® F1 Williams Racing FW14B-racerbil og en minifigur af Nigel Mansell LEGO® F1 racerbil med fungerende styretøj, brede bagdæk og en detaljeret motor Omfatter stande til udstilling af racerbilen og minifiguren af Nigel Mansell på skrivebordet Giv byggesættet som julegave eller fødselsdagsgave til fans af F1-racerløb LEGO® Builder appen indeholder en 3D-version af byggevejledningen 18+, 799 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10353
EAN: 5702017815862
Varenr.: 3302982
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Icons - Williams Racing Og Nigel Mansell 10353 - 799 Dele
548,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10353 Icons Williams Racing FW14B with Nigel Mansell - GEEKD.dk
570 kr
Til butik
LEGO 10353 Icons Williams Racing FW14B with Nigel Mansell - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO tbd 10353 Hyld historien om innovation inden for F1 med LEGO ® Icons byggesættet Williams Racing FW14B og Nigel Mansell (10353) som skrivebordsindretning til hjemmet eller kontoret for voksne. Skab en kopi af den legendariske F1-racerbil, som Nigel M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017815862
Varenr.: 51623526203728
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ikoner - Williams Racing FW14B & Nigel Mansell (10353)
599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+)
639 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10353 LEGO Icons Williams Racing FW14B og Nigel Mansell
649,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+)
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK461 kr500 krKøb
2Kids-world.dk548,95 kr548,95 krKøb
3Geekd570 kr570 krKøb
4Teknikproffset DK599 kr658 krKøb
5Boligcenter DK639 kr639 krKøb
6Legekæden649,95 kr649,95 krKøb
7Vivas DK659 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LEGO Icons 10353 Williams Racing FW14B - Nigel Mansell, 799 dele (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026461 kr2 kr (0%)
30. maj 2026463 kr7 kr (1%)
3. maj 2026470 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026467 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026469 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026470 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026467 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026470 kr141 kr (43%)
24. feb. 2026329 kr141 kr (30%)
13. jan. 2026470 kr121 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret