Gå til hovedindhold

LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017812540
Pris fra 343 krtil 499,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 156,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10342 Smuk pink blomsterbuket
343 kr
Til butik
LEGO Botanicals 10342 Smuk pink blomsterbuket billede

Produktinformation

Plej dine sanser og skab glæde med LEGO® Botanicals sættet Smuk pink blomsterbuket, et fordybende projekt, hvor du kan skabe en humørbombe af et blomsterarrangement i bløde pastelnuancer. Den har et væld af autentiske detaljer, og du vil nyde at samle LEGO blomster såsom orkidéer, ranunkler og roser og at arrangere en helt særlig buket til udstilling ved hjælp af de justerbare stilke. Sættet indeholder 15 blomster, der kan bygges, bl.a. orkidéer, ranunkler og roser Hver blomst har en justerbar stilk, så byggere kan skabe deres egen særlige buket Når LEGO® blomstersættet er færdigbygget, kan det indgå i boligens eller kontorets indretning LEGO® blomsterne er en naturinspireret gave til kvinder, mænd og blomsterelskere Sættet omfatter trykt og digital version af byggevejledningen 18+, 749 dele, 382mm x 262mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10342
EAN: 5702017812540
Varenr.: 3302984
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10342 Smuk pink blomsterbuket
348 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10342 smuk buket med blomster (rosa)
379 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10342 Botanicals Beautiful Pink Bouquet - GEEKD.dk
399 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele
437,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanicals - Smuk lyserød blomsterbuket (10342)
444 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10342 LEGO Botanicals Smuk pink blomsterbuket
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK343 kr382 krKøb
2CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
3Komplett DK379 kr379 krKøb
4Geekd399 kr399 krKøb
5Kids-world.dk437,95 kr437,95 krKøb
6Teknikproffset DK444 kr503 krKøb
7Legekæden499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele i 129 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LEGO ® Botanicals - Smuk Pink Blomsterbuket 10342 - 749 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026343 kr6 kr (2%)
28. maj 2026349 kr2 kr (1%)
23. maj 2026347 kr2 kr (1%)
21. maj 2026349 kr2 kr (1%)
18. maj 2026347 kr3 kr (1%)
12. maj 2026344 kr65 kr (23%)
28. apr. 2026279 kr64 kr (19%)
25. apr. 2026343 kr6 kr (2%)
21. apr. 2026349 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026348 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret