Gå til hovedindhold

LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816197
Pris fra 178 krtil 319,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 141,95 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10448 3-i-1-dyr på hjul
-2%178 kr
Før 181 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO DUPLO 10448 3-i-1-dyr på hjul billede

Produktinformation

Sæt gang i de mindstes fantasi, og lad dem slippe kreativiteten løs med disse søde dyr på hjul. Små børn bruger deres kreativitet til at bygge og ombygge dyr på den måde, de vælger. Sættet byder på masser af dynamisk sjov og hjælper de små med at udvikle en række tidlige læringsfærdigheder, når de udforsker de fantasifulde bevægelige detaljer og bygger dyrene på de bevægelige undervogne. Indeholder 58 store klodser, som de små kan bruge til at bygge en figur af en fisk, and eller hund Tumlinger styrker deres finmotorik ved at lege med legetøjets bevægelige dele 3-i-1-legetøj udvikler børns kreativitet, balancekunst og evner til farvesortering Gave til små børn fra 2 år, der elsker legetøj med køretøjer og dyr Dette legetøj til tumlinger er testet til det yderste for at garantere en sikker legeoplevelse 2+, 58 elements, 262mm x 382mm x 94mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10448
EAN: 5702017816197
Varenr.: 3340252
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO ® - 3-i-1-dyr på hjul 10448 - 58 Dele
-20%227,96 kr
Før 284,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk
239 kr
Til butik
LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Tiere auf Rädern 3-in-1-Set Styrk de mindstes kreativitet med byggelegetøjet 3-i-1-dyr på hjul (10448). Små dyrevenner opdager utallige måder at nyde fantasifuld leg på, mens de bygger legetøjsfiguren af en and, fisk eller hund eller måske skaber hel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816197
Varenr.: 51623736050000
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Town - 3i1 Dyr på hjul (10448)
250 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - 3-i-1 Dyr På Hjul - 10448
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10448 LEGO DUPLO Town 3-i-1-dyr på hjul
299,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Duplo - 3-i-1 dyr på hjul - 58 dele
319,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK178 kr217 krKøb
2Kids-world.dk227,96 kr227,96 krKøb
3Geekd239 kr239 krKøb
4Teknikproffset DK250 kr309 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
6Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
7Legebyen DK319,95 kr358,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LEGO 10448 DUPLO Town Animals on Wheels 3-in-1 Set - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026178 kr1 kr (1%)
17. maj 2026179 kr2 kr (1%)
15. maj 2026181 kr18 kr (9%)
15. apr. 2026199 kr10 kr (5%)
8. apr. 2026189 kr8 kr (4%)
28. mar. 2026181 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026182 kr17 kr (9%)
12. mar. 2026199 kr11 kr (5%)
3. mar. 2026210 kr11 kr (6%)
20. feb. 2026199 kr39,8 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret