Gå til hovedindhold

LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017816739
Pris fra 128,2 krtil 269,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 141,75 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.2 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Bluey 10458 Is-udflugt med Bluey
128,2 kr
Til butik
LEGO DUPLO Bluey 10458 Is-udflugt med Bluey billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO DUPLO
Farve: 1
Artikel nr.: 10458
EAN: 5702017816739
Varenr.: 24411804
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Bluey 10458 Is-udflugt med Bluey
171 kr
Til butik
LEGO Bluey 10458 Is-udflugt med Bluey billede

Produktinformation

Hop ind i Heeler-familiens bil, og tag med Bluey og far på en tur for at købe is. De mindste øver sig i at sortere farver og lærer at genkende tal, når de parrer iskuglernes farver med smagene i isboden. Ligesom i afsnittet af tv-serien Bluey kan de vælge mellem mango, jordbær eller chokolade. Eller, hvis far er gavmild, må de få alle 3! Figurer af far og Bluey, en legetøjsbil, der kan køre, 3 iskugler og 2 kræmmerhuse Legetøjet til opfindsom leg udvikler små børns kreativitet og finmotorik Tumlinger udforsker følelser med et læringslegetøj, der genskaber scener, de kan relatere til Legetøj til rolleleg er en kreativ gave til små børn fra 2 år Der findes LEGO® Bluey sæt (sælges separat) til tumlinger og børn fra 4 år 2+, 22 dele, 191mm x 354mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10458
EAN: 5702017816739
Varenr.: 3340337
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO Bluey - Is-tur med Bluey - GEEKD.dk
179 kr
Til butik
LEGO DUPLO Bluey - Is-tur med Bluey - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gør legen sød og sjov med LEGO DUPLO Bluey - Is-tur med Bluey! Dette sæt er perfekt til små børn, der elsker Bluey-universet, og inviterer til kreativ rolleleg med familien Heeler. Børn kan tage med Bluey og hendes mor Chilli på en hyggelig tur efter is...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017816739
Varenr.: 52141831455056
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele
-20%215,96 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Bluey - Is-tur med Bluey (10458)
234 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10458 LEGO DUPLO Bluey Is-udflugt med Bluey
269,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Is-udflugt med Bluey 10458
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK128,2 kr167,2 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3Geekd179 kr179 krKøb
4Kids-world.dk215,96 kr215,96 krKøb
5Teknikproffset DK234 kr293 krKøb
6Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
7BabySam DK269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele i 184 dage. Laveste pris i perioden er 128,2 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 128,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LEGO ® DUPLO - Is-Udflugt Med Bluey 10458 - 22 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026128,2 kr33,53 kr (21%)
20. maj 2026161,73 kr6,27 kr (4%)
18. maj 2026168 kr22 kr (15%)
15. maj 2026146 kr13 kr (8%)
14. maj 2026159 kr4 kr (2%)
13. maj 2026163 kr4 kr (2%)
12. maj 2026167 kr2 kr (1%)
3. maj 2026169 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026171 kr8 kr (4%)
8. apr. 2026179 kr50 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret