Gå til hovedindhold

Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør

LaufenSanitetEAN: 7612738018948
Pris fra 1.191 krtil 1.856 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 665 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.178 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1191 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen LIS indbygningscisterne, 82 cm, top/frontbetjent, 4,5/3 l
1.191 kr
Til butik
Laufen LIS indbygningscisterne, 82 cm, top/frontbetjent, 4,5/3 l billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Indbygningscisterner
EAN: 7612738018948
Varenr.: 617240330
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lis indbygningscisterne, 82 cm
1.191 kr
Til butik
Laufen Lis indbygningscisterne, 82 cm billede

Produktinformation

Laufen Lis - Nordisk design i høj kvalitet Med Lis serien fra Laufen kan selv den mindste detalje på dit badeværelse udstråle elegance. Lis serien er kendt for sin smalle silhuette og lige linjer, som giver et enkelt og eksklusivt udtryk, hvilket passer p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Størrelse: 820x525x155-205 mm
EAN: 7612738018948
Varenr.: 617240330
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIS INDBYGNINGSCISTERNE 82 CM
1.265,65 kr
Til butik
LIS INDBYGNINGSCISTERNE 82 CM billede

Produktinformation

LAUFEN LIS INDBYGNINGSCISTERNE 82 CM • Mål 820 x 525 mm • Top-/Frontbetjent • Inkl. Nordisk pex-tilslutning 15/16 mm (TA fitting) • Justerbare vægbeslag (2 stk.) Inkl. • Fleksibel kabeltilslutning af betjeningsplade • Vandbes

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Kabler
EAN: 7612738018948
Varenr.: 15841329938767
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Lis indbygningscisterne 82cm top/frontbetjent 4,5/3l
1.277 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Lis indbygningscisterne, 82 cm
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lis indbygningscisterne, 82 cm
1.335 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lis indbygningscisterne 82 cm
1.362,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Lis indbygningscisterne 82cm top/frontbetjent 4,5/3l
1.587,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør
1.856 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.191 kr1.191 krKøb
2LavprisVVS1.191 kr1.191 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.265,65 kr1.265,65 krKøb
4Elvvs.dk1.277 kr1.277 krKøb
5CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
6BilligVVS DK1.335 kr1.335 krKøb
7MaintainIt1.362,5 kr1.362,5 krKøb
8vvsfittings.dk1.587,5 kr1.587,5 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.856 kr2.055 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.265,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.205 kr.

Den nuværende pris på 1.191 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Laufen LIS indbygningscisterne 82 cm - top-/frontbetjent - inklusiv vægbeslag og tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.191 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.192 kr73,65 kr (6%)
26. maj 20261.265,65 kr73,65 kr (6%)
23. maj 20261.192 kr73,65 kr (6%)
22. maj 20261.265,65 kr73,65 kr (6%)
21. maj 20261.192 kr6 kr (1%)
15. maj 20261.186 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.188 kr2 kr (0%)
11. maj 20261.190 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.191 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret