Gå til hovedindhold

Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom

LaufenSanitetEAN: 7612738018986
Pris fra 246 krtil 327 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom
246 kr
Til butik
Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Trykknapper
EAN: 7612738018986
Varenr.: 617240924
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, krom
246 kr
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, krom billede

Produktinformation

Minimalistisk og nordisk design fra Laufen Lis Med Lis serien fra Laufen kan selv den mindste detalje på dit badeværelse udstråle elegance. Lis serien er kendt for sin smalle silhuette og lige linjer, som giver et enkelt og eksklusivt udtryk, hvilket pass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: chrome
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018986
Varenr.: 617240924
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, krom
-10%248 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, krom billede

Produktinformation

Laufen Lis - Nordisk design i høj kvalitet Serien Lis fra Laufen er kendetegnet ved sin smalle silhuette og de lige linjer, som sammen med enkle og eksklusive detaljer skaber et harmonisk designsprog, der gør sig virkelig godt på det skandinaviske marked.

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Farve: chrome
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018986
Varenr.: 617240924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen LIS AW100 betjeningsplade med duoskyl krom
271 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lis Trykplade Aw100 Krom
278,07 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lis trykplade aw100 krom
286,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen lis betjeningsplade duo aw100, krom
327 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK246 kr246 krKøb
2LavprisVVS246 kr246 krKøb
3BilligVVS DK248 kr248 krKøb
4CS MEGASTORE DK271 kr310 krKøb
5Billigelogvvs.dk278,07 kr278,07 krKøb
6MaintainIt286,25 kr286,25 krKøb
7Elvvs.dk327 kr327 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom

PriceData har fulgt prisen på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026246 kr13 kr (5%)
1. jun. 2026259 kr13 kr (5%)
29. maj 2026246 kr2 kr (1%)
20. maj 2026248 kr1 kr (0%)
13. maj 2026249 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026248 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026246 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026244 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026245 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026246 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret