Gå til hovedindhold

Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738018979
Pris fra 195 krtil 252 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid
195 kr
Til butik
Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Trykknapper
EAN: 7612738018979
Varenr.: 617240920
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, hvid
195 kr
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

Minimalistisk og nordisk design fra Laufen Lis Med Lis serien fra Laufen kan selv den mindste detalje på dit badeværelse udstråle elegance. Lis serien er kendt for sin smalle silhuette og lige linjer, som giver et enkelt og eksklusivt udtryk, hvilket pass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018979
Varenr.: 617240920
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, hvid
-10%203 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

Laufen Lis - Nordisk design i høj kvalitet Serien Lis fra Laufen er kendetegnet ved sin smalle silhuette og de lige linjer, som sammen med enkle og eksklusive detaljer skaber et harmonisk designsprog, der gør sig virkelig godt på det skandinaviske marked.

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018979
Varenr.: 617240920
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen LIS AW100 betjeningsplade med duoskyl hvid
212 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lis Trykplade Aw100 Hvid
214,1 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lis trykplade aw100 hvid
220 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen lis betjeningsplade duo aw100, hvid
252 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK195 kr195 krKøb
2LavprisVVS195 kr195 krKøb
3BilligVVS DK203 kr203 krKøb
4CS MEGASTORE DK212 kr251 krKøb
5Billigelogvvs.dk214,1 kr214,1 krKøb
6MaintainIt220 kr220 krKøb
7Elvvs.dk252 kr252 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 201,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026195 kr6,31 kr (3%)
1. jun. 2026201,31 kr6,31 kr (3%)
27. maj 2026195 kr2 kr (1%)
26. maj 2026197 kr2 kr (1%)
23. maj 2026195 kr2 kr (1%)
22. maj 2026197 kr2 kr (1%)
8. maj 2026195 kr2 kr (1%)
7. maj 2026197 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026195 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026197 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret