Gå til hovedindhold

Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom

LaufenSanitetEAN: 7612738018283
Pris fra 276 krtil 307 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Betjeningsplade LIS AW100 matkrom
276 kr
Til butik
Betjeningsplade LIS AW100 matkrom billede

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 10331098
EAN: 7612738018283
Varenr.: 10202770
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, mat krom
-10%287 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, mat krom billede

Produktinformation

Laufen Lis - Nordisk design i høj kvalitet Serien Lis fra Laufen er kendetegnet ved sin smalle silhuette og de lige linjer, som sammen med enkle og eksklusive detaljer skaber et harmonisk designsprog, der gør sig virkelig godt på det skandinaviske marked.

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Farve: matte chrome
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018283
Varenr.: 617240934
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, mat krom
289 kr
Til butik
Laufen Lis AW100 betjeningsplade, mat krom billede

Produktinformation

Minimalistisk og nordisk design fra Laufen Lis Med Lis serien fra Laufen kan selv den mindste detalje på dit badeværelse udstråle elegance. Lis serien er kendt for sin smalle silhuette og lige linjer, som giver et enkelt og eksklusivt udtryk, hvilket pass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: matte chrome
Størrelse: 205x145x10 mm
EAN: 7612738018283
Varenr.: 617240934
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen lis betjeningsplade duo aw100, matkrom
295 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom
307 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK276 kr315 krKøb
2BilligVVS DK287 kr287 krKøb
3LavprisVVS289 kr289 krKøb
4Elvvs.dk295 kr295 krKøb
5WATTOO.DK307 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom

PriceData har fulgt prisen på Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom i 173 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 276 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Laufen LIS INEO AW100 Betjeningsplade til Laufen LIS INEO cisterner. Matkrom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026276 kr27 kr (11%)
27. maj 2026249 kr27 kr (10%)
26. maj 2026276 kr27 kr (11%)
17. maj 2026249 kr27 kr (10%)
16. maj 2026276 kr27 kr (11%)
10. maj 2026249 kr27 kr (10%)
9. maj 2026276 kr27 kr (11%)
10. apr. 2026249 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026244 kr5 kr (2%)
7. apr. 2026249 kr23 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret