Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617318388
Pris fra 2.187 krtil 4.241 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.054 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.634 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2187 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort
2.187 kr
Til butik
Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: RAM-hukommelse
Farve: 2
Artikel nr.: KF432S20IBK2/32
EAN: 0740617318388
Varenr.: 7470779
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR4 32GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.188 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
2.199 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 20-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432S20IBK2/32
EAN: 0740617318388
Varenr.: 2978631
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM (Kit of 2) FURY Impact
2.322 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR4 32GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Kingston HyperX Impact DDR4 32 GB (2×16 GB) 3200 MHz
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Kingston HyperX Impact DDR4 32 GB (2×16 GB) 3200 MHz
2.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
-0%4.241 kr
Før 4.241,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.187 kr2.187 krKøb
2CompuMail DK2.188 kr2.188 krKøb
3Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb
4Teknikproffset DK2.322 kr2.371 krKøb
5Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
6Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
7Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
8Dustin DK4.241 kr4.327,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort i 31 dage. Laveste pris i perioden er 1.634 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.137 kr.

Den nuværende pris på 2.187 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.187 kr12 kr (1%)
30. maj 20262.199 kr35 kr (2%)
29. maj 20262.164 kr11 kr (1%)
28. maj 20262.175 kr12 kr (1%)
27. maj 20262.187 kr24 kr (1%)
25. maj 20262.163 kr24 kr (1%)
24. maj 20262.187 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.186 kr147 kr (7%)
20. maj 20262.039 kr149 kr (7%)
19. maj 20262.188 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret