Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617318388
Pris fra 2.199 krtil 4.193 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.994 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.634 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort
2.199 kr
Til butik
Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: DDR4
Farve: 2
Artikel nr.: KF432S20IBK2/32
EAN: 0740617318388
Varenr.: 7470779
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
2.199 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4-3200 - 32GB - CL20 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 20-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF432S20IBK2/32
EAN: 0740617318388
Varenr.: 2978631
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR4 32GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.399 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR4 32GB kit 3200MHz CL20 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact DDR4 32GB Kit 3200MHz CL20 Opgrader din bærbare computers ydeevne med Kingston FURY Impact DDR4 32GB kit. Denne hukommelse leverer en imponerende hastighed på 3200MHz og har en latenstid på CL20, hvilket sikrer hurtige og effektive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617318388
Varenr.: 57414
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Kingston HyperX Impact DDR4 32 GB (2×16 GB) 3200 MHz
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Kingston HyperX Impact DDR4 32 GB (2×16 GB) 3200 MHz
2.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 32gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm (kit Of 2) Impact 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
4.193 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.199 kr2.199 krKøb
2Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb
3Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
6Dustin DK4.193 kr4.279,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort i 30 dage. Laveste pris i perioden er 1.634 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.134 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL20 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.199 kr35 kr (2%)
29. maj 20262.164 kr11 kr (1%)
28. maj 20262.175 kr12 kr (1%)
27. maj 20262.187 kr24 kr (1%)
25. maj 20262.163 kr24 kr (1%)
24. maj 20262.187 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.186 kr147 kr (7%)
20. maj 20262.039 kr149 kr (7%)
19. maj 20262.188 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.187 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret