Gå til hovedindhold

Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

KingstonRAMEAN: 0740617326178
Pris fra 1.050 krtil 1.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 699 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 942 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1050 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR5 8GB 4800MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.050 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR5 8GB 4800MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF548S38IB-8
EAN: 0740617326178
Varenr.: 1000461065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
1.198 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR5 8GB 4800MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
1.289 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR5 8GB 4800MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact DDR5 8GB 4800MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN Opgrader din bærbare computer med Kingston FURY Impact DDR5 RAM. Denne 8GB SO-DIMM-modul tilbyder en imponerende hastighed på 4800MHz med lav latenstid på CL38, hvilket sikrer en jævn o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617326178
Varenr.: 116549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR5-4800 - 8GB - CL38 - Single Channel (1 pcs) - Sort
1.301 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Impact 8gb 4800mt/s Ddr5 262-pin So-dimm
1.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.050 kr1.050 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
3Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
4Proshop DK1.301 kr1.301 krKøb
5Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 545 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.035 kr.

Den nuværende pris på 1.050 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR5 - modul - 8 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.050 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.047 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.044 kr4 kr (0%)
13. maj 20261.040 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.039 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.042 kr7 kr (1%)
8. maj 20261.049 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.047 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.049 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret