Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617335743
Pris fra 3.564 krtil 4.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 635 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.439 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3564 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Impact DDR5 32GB kit 6400MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
3.564 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR5 32GB kit 6400MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF564S38IBK2-32
EAN: 0740617335743
Varenr.: 1001147103
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC
3.907 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Impact DDR5-6400 - 32GB - CL38 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
3.967 kr
Til butik
Kingston FURY Impact DDR5-6400 - 32GB - CL38 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), SODIMM 262-pin (til bærbar), DDR5, hastighed: 6400 MHz (MT/s) / PC5-51200, CAS Latency: 38-40-40, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, farve: black - Din bærbare computer eller small-form-factor-maskine kan nu få glæde af den nyeste, avancerede hukommelsesteknologi med Kingston FURY Impact DDR5. Med Intel XMP 3.0-certificerede SODIMM-kits med kapaciteter på op til 64 GB pakker Kingston FURY Impact DDR5 alle de forbedrede DDR5-funktioner ind i et slankt og kompakt format. På Plug N Play-aktiverede moduler overclocker Kingston FURY Impact DDR5 automatisk og giver dit system et ydeevneløft uden behov for at aktivere en profil. Moduler med XMP 3.0-profiler kan overclocke til den højeste publicerede frekvens, op til 6400MT/s, ved at vælge profilen i BIOS-indstillingerne. Kraftfuld DDR5 SODIMM-ydeevne: Med en begyndelseshastighed på 4800MT/s er DDR5 50 % hurtigere end DDR4 og giver et løft i gaming, rendering og multitasking. Plug N Play automatisk overclocking: Kingston FURY Impact DDR5's PnP-moduler overclocker automatisk til den højeste angivne hastighed. Intel XMP 3.0-certificeret: Maksimér hukommelsesydelsen med avancerede, foroptimerede timings, hastighed og spænding til overclocking. Lavt strømforbrug, øget effektivitet: Hold dit system køligt og effektivt med Kingston FURY Impact DDR5's lave strømforbrug. Forbedret stabilitet med on-die ECC: Bevar dataintegriteten selv ved overclocking-hastigheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF564S38IBK2-32
EAN: 0740617335743
Varenr.: 3162661
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Impact DDR5 32GB kit 6400MHz CL38 On-die ECC SO-DIMM 262-PIN
4.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.564 kr3.564 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.907 kr3.907 krKøb
3Proshop DK3.967 kr3.967 krKøb
4Ultrashop4.199 kr4.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.749 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.453,18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.421 kr.

Den nuværende pris på 3.564 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Kingston FURY Impact - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL38 - 1.35 V - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.564 kr9 kr (0%)
30. maj 20263.573 kr4 kr (0%)
29. maj 20263.577 kr2 kr (0%)
25. maj 20263.579 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.573 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.579 kr23 kr (1%)
16. maj 20263.602 kr163 kr (5%)
3. apr. 20263.439 kr63 kr (2%)
23. mar. 20263.502 kr28 kr (1%)
6. mar. 20263.530 kr90 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret