Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617345841
Pris fra 3.390 krtil 5.874 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.484 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.868 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3390 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5 6000MHz 32GB
3.390 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 6000MHz 32GB billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 6000MHz 32GB - 2x16GB, AMD EXPO, CL36-44-44, 1.35v - PC-komponenter Hukommelse (RAM)

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: PC-komponenter
Artikel nr.: KF560C36BBE2K2-32
EAN: 0740617345841
Varenr.: 1311703
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 3000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.539 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
3.626 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort
3.922 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 3000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Expo/xmp 32gb 3000, 6000mhz Ddr5 288-pin Dimm
5.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK3.390 kr3.390 krKøb
2CompuMail DK3.539 kr3.539 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.626 kr3.626 krKøb
4Proshop DK3.922 kr3.922 krKøb
5Ultrashop4.169 kr4.169 krKøb
6Dustin DK5.874 kr5.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.763 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.442 kr.

Den nuværende pris på 3.390 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.390 kr150 kr (4%)
2. jun. 20263.540 kr650 kr (22%)
23. maj 20262.890 kr672 kr (19%)
22. maj 20263.562 kr28 kr (1%)
21. maj 20263.590 kr200 kr (6%)
15. maj 20263.390 kr67 kr (2%)
6. maj 20263.323 kr6 kr (0%)
1. maj 20263.317 kr61 kr (2%)
27. apr. 20263.378 kr1 kr (0%)
25. apr. 20263.379 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret