Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617342895
Pris fra 3.499 krtil 4.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.250 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.390 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
3.499 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: RAM-hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: KF560C30BBEAK2-32
EAN: 0740617342895
Varenr.: 20786296
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort med RGB
3.890 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 30-36-36, spænding: 1.4 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C30BBEAK2-32
EAN: 0740617342895
Varenr.: 3252706
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Rgb Expo/xmp 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
-34%4.749 kr
Før 7.248,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.499 kr3.499 krKøb
2CompuMail DK3.569 kr3.569 krKøb
3Proshop DK3.890 kr3.890 krKøb
4Ultrashop4.199 kr4.199 krKøb
5Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 30 dage. Laveste pris i perioden er 3.390 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.463 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.499 kr109 kr (3%)
23. maj 20263.390 kr109 kr (3%)
5. maj 20263.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret