Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617345902
Pris fra 3.447 krtil 4.374 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 927 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3447 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
3.447 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: DDR5
Farve: 1
Artikel nr.: KF560C36BBE2AK2-32
EAN: 0740617345902
Varenr.: 21273560
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.448 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort med RGB
3.530 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 36-44-44, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: sort med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C36BBE2AK2-32
EAN: 0740617345902
Varenr.: 3288992
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5 6000MHz 32GB
3.679 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.899 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Rgb Xmp/expo 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
4.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.447 kr3.447 krKøb
2CompuMail DK3.448 kr3.448 krKøb
3Proshop DK3.530 kr3.530 krKøb
4Komplett DK3.679 kr3.679 krKøb
5Ultrashop3.899 kr3.899 krKøb
6Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.582,93 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.624 kr.

Den nuværende pris på 3.447 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.447 kr357 kr (12%)
1. jun. 20263.090 kr413 kr (12%)
31. maj 20263.503 kr424 kr (14%)
23. maj 20263.079 kr424 kr (12%)
22. maj 20263.503 kr23 kr (1%)
21. maj 20263.480 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.491 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.503 kr50 kr (1%)
18. maj 20263.553 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.554 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret