Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

KingstonRAMEAN: 0740617345889
Pris fra 3.517 krtil 5.124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.607 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.344 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3517 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.517 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C36BWE2AK2-32
EAN: 0740617345889
Varenr.: 1002389910
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
4.106 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.139 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB Kit 6000MHz CL36 Oplev den ultimative ydeevne med Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM. Dette 32GB kit med en imponerende hastighed på 6000MHz og en latens på CL36 er designet til gamere og kreative professionelle, der kræver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617345889
Varenr.: 108331
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Hvid med RGB
4.256 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Rgb Xmp/expo White 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
5.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.517 kr3.517 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.106 kr4.106 krKøb
3Ultrashop4.139 kr4.139 krKøb
4Proshop DK4.256 kr4.256 krKøb
5Dustin DK5.124 kr5.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.588 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 5.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.626 kr.

Den nuværende pris på 3.517 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.517 kr2 kr (0%)
31. maj 20263.519 kr9 kr (0%)
30. maj 20263.528 kr4 kr (0%)
29. maj 20263.532 kr2 kr (0%)
25. maj 20263.534 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.528 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.534 kr149 kr (4%)
20. maj 20263.385 kr7 kr (0%)
17. maj 20263.392 kr27 kr (1%)
15. maj 20263.365 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret