Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

KingstonRAMEAN: 0740617343328
Pris fra 3.537 krtil 4.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.212 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.290 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3537 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.537 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C30BWEK2-32
EAN: 0740617343328
Varenr.: 1002156681
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid
3.790 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 30-36-36, spænding: 1.4 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C30BWEK2-32
EAN: 0740617343328
Varenr.: 3252561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
4.129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp/expo White 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.537 kr3.537 krKøb
2Proshop DK3.790 kr3.790 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.129 kr4.129 krKøb
4Ultrashop4.169 kr4.169 krKøb
5Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.569 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 4.442 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.621 kr.

Den nuværende pris på 3.537 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.537 kr2 kr (0%)
31. maj 20263.539 kr10 kr (0%)
30. maj 20263.549 kr3 kr (0%)
29. maj 20263.552 kr3 kr (0%)
26. maj 20263.555 kr265 kr (8%)
23. maj 20263.290 kr83 kr (2%)
19. maj 20263.373 kr417 kr (11%)
18. maj 20263.790 kr14 kr (0%)
16. maj 20263.776 kr42 kr (1%)
14. maj 20263.734 kr76 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret