Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

KingstonRAMEAN: 0740617345872
Pris fra 3.932 krtil 6.811 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.879 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.890 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3932 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.932 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C36BWE2K2-32
EAN: 0740617345872
Varenr.: 1002385222
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
4.103 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Hvid
4.192 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Hvid billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 36-44-44, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C36BWE2K2-32
EAN: 0740617345872
Varenr.: 3288987
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.559 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp/expo White 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
-0%6.811 kr
Før 6.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.932 kr3.932 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.103 kr4.103 krKøb
3Proshop DK4.192 kr4.192 krKøb
4Ultrashop4.559 kr4.559 krKøb
5Dustin DK6.811 kr6.897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.809 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.471 kr.

Den nuværende pris på 3.932 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.932 kr342 kr (10%)
29. maj 20263.590 kr700 kr (24%)
23. maj 20262.890 kr700 kr (19%)
22. maj 20263.590 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.579 kr36 kr (1%)
17. maj 20263.543 kr24 kr (1%)
15. maj 20263.567 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.579 kr11 kr (0%)
22. apr. 20263.590 kr312 kr (10%)
19. apr. 20263.278 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret