Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099291293
Pris fra 623,75 krtil 821,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 197,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 537 kr 29. apr.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 623.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291293
Varenr.: 47402308698449
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask Industrihjelm Superplasma AQ royal
625 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KASK sikkerhedshjelm blå Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397
821,25 kr
Til butik
KASK sikkerhedshjelm blå Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma sikkerhedshjelm i flere farver med quick fit system. Høreværn, visir og lamper kan nemt tilkobles hjelmen i særlige fastgørelsespunkter.Hjelmen har en ring således at hjelmen kan kobles til en sele eller lignende.Den udvendige skal er af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Sikkerheds hjelme
EAN: 8057099291293
Varenr.: 508071656

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK625 kr664 krKøb
3vvsfittings.dk821,25 kr821,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 754 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 596 kr.

Den nuværende pris på 623,75 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Royal Blå | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026623,75 kr1,25 kr (0%)
24. maj 2026625 kr1,25 kr (0%)
22. maj 2026623,75 kr
21. maj 2026624 kr67 kr (10%)
19. maj 2026691 kr67 kr (11%)
18. maj 2026624 kr67 kr (10%)
17. maj 2026691 kr67 kr (11%)
13. maj 2026624 kr
12. maj 2026624,06 kr1,94 kr (0%)
11. maj 2026626 kr1,94 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret