Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099291255
Pris fra 544 krtil 821,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 277,25 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 1. jun.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask Industrihjelm Superplasma AQ hvid
544 kr
Til butik
Kask Industrihjelm Superplasma AQ hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Sikkerhedshjelm
Farve: 1
Artikel nr.: ICM-3010315
EAN: 8057099291255
Varenr.: 10543186
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kask WHE00104-203 SUPERPLASMA AQ-Schutzhelm, 203-Orange
592 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291255
Varenr.: 47402308731217
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KASK sikkerhedshjelm orange Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397
821,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK544 kr583 krKøb
2CompuMail DK592 kr592 krKøb
3Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
4vvsfittings.dk821,25 kr821,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 385 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 544 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Orange | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026544 kr23 kr (4%)
1. jun. 2026521 kr23 kr (4%)
30. maj 2026544 kr12 kr (2%)
29. maj 2026532 kr12 kr (2%)
28. maj 2026544 kr12 kr (2%)
26. maj 2026532 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026544 kr17 kr (3%)
29. apr. 2026527 kr97,06 kr (16%)
25. apr. 2026624,06 kr50,06 kr (9%)
24. apr. 2026574 kr77 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret