Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099291316
Pris fra 554 krtil 821,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 267,25 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 545 kr 20. apr.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask Industrihjelm Superplasma AQ sort
554 kr
Til butik
Kask Industrihjelm Superplasma AQ sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK SPA
Kategori: Sikkerhedshjelm
Farve: 2
Artikel nr.: 18105983000
EAN: 8057099291316
Varenr.: 25456309
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kask WHE00104-210 SUPERPLASMA AQ-Schutzhelm, 210-Black
592 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291316
Varenr.: 47402308567377
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KASK sikkerhedshjelm sort Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397
821,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK554 kr593 krKøb
2CompuMail DK592 kr592 krKøb
3Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
4vvsfittings.dk821,25 kr821,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 570 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Sort | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026554 kr38 kr (6%)
1. jun. 2026592 kr38 kr (7%)
28. maj 2026554 kr5 kr (1%)
25. maj 2026559 kr33 kr (6%)
24. maj 2026592 kr25 kr (4%)
23. maj 2026567 kr19 kr (3%)
3. maj 2026548 kr76,06 kr (12%)
2. maj 2026624,06 kr76,06 kr (14%)
29. apr. 2026548 kr76,06 kr (12%)
28. apr. 2026624,06 kr76,06 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret