Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099291231
Pris fra 592 krtil 821,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 229,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 527 kr 25. apr.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WHE00104-201 SUPERPLASMA AQ, 201-White
592 kr
Til butik
WHE00104-201 SUPERPLASMA AQ, 201-White billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Artikel nr.: WHE00104-201
EAN: 8057099291231
Varenr.: 1004274281
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291231
Varenr.: 47402308600145
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KASK sikkerhedshjelm hvid Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397
821,25 kr
Til butik
KASK sikkerhedshjelm hvid Superplasma AQ, m/ventilation & hagerem, EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma sikkerhedshjelm i flere farver med quick fit system. Høreværn, visir og lamper kan nemt tilkobles hjelmen i særlige fastgørelsespunkter.Hjelmen har en ring således at hjelmen kan kobles til en sele eller lignende. Den udvendige skal er af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Sikkerheds hjelme
EAN: 8057099291231
Varenr.: 508071653

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK592 kr592 krKøb
2Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
3vvsfittings.dk821,25 kr821,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 821,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026592 kr32 kr (5%)
21. maj 2026624 kr197,25 kr (24%)
19. maj 2026821,25 kr197,25 kr (32%)
18. maj 2026624 kr197,25 kr (24%)
17. maj 2026821,25 kr197,25 kr (32%)
13. maj 2026624 kr
12. maj 2026624,06 kr197,19 kr (24%)
11. maj 2026821,25 kr197,19 kr (32%)
29. apr. 2026624,06 kr97,06 kr (18%)
25. apr. 2026527 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret