Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KASKSikkerhedshandskerEAN: 8057099291248
Pris fra 551 krtil 861 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 522 kr 27. mar.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kask WHE00104-202 SUPERPLASMA AQ-Schutzhelm, 202-Yellow
551 kr
Til butik
Kask WHE00104-202 SUPERPLASMA AQ-Schutzhelm, 202-Yellow billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Artikel nr.: WHE00104-202
EAN: 8057099291248
Varenr.: 1004274282
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291248
Varenr.: 47402308632913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedshjelm Kask Plasma Aq Gul
861 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK551 kr551 krKøb
2Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK861 kr900 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 621 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Gul | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026551 kr3 kr (1%)
28. maj 2026554 kr25 kr (4%)
24. maj 2026579 kr14 kr (2%)
6. maj 2026593 kr27 kr (4%)
5. maj 2026620 kr27 kr (5%)
30. apr. 2026593 kr33 kr (6%)
10. apr. 2026560 kr61 kr (10%)
4. apr. 2026621 kr61 kr (11%)
28. mar. 2026560 kr38 kr (7%)
27. mar. 2026522 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret