Gå til hovedindhold

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

KaskSikkerhedshandskerEAN: 8057099291262
Pris fra 554 krtil 739 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 546 kr 16. mar.

Sammenlign priser på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kask industrihjelm Superplasma AQ rød
554 kr
Til butik
Kask industrihjelm Superplasma AQ rød billede

Produktspecifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Sikkerhedshjelm
Farve: 2
Artikel nr.: WHE00104-204.UNI
EAN: 8057099291262
Varenr.: 20016845
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kask WHE00104-204 SUPERPLASMA AQ-Schutzhelm, 204-Red
592 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397
623,75 kr
Til butik
KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 billede

Produktinformation

KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm er en videreudvikling af den ikoniske Plasma-hjelm, der blev lanceret på markedet for 15 år siden. Med den nye Superplasma-kollektion har KASK transformeret og forbedret designet og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kask
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 8057099291262
Varenr.: 47402308763985
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedshjelm SuperPlasma AQ, rd, Kask
652 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kask Superplasma AQ sikkerhedshjelm - rød (WHE00104-204)
719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kask Superplasma AQ sikkerhedshjelm - rød (WHE00104-204)
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK554 kr593 krKøb
2CompuMail DK592 kr592 krKøb
3Sikkerhedsgiganten623,75 kr623,75 krKøb
4WATTOO.DK652 kr652 krKøb
5Boligcenter DK719 kr719 krKøb
6Vivas DK739 kr818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397

PriceData har fulgt prisen på KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for KASK Superplasma AQ Sikkerhedshjelm - Rød | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | EN 397 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026554 kr17 kr (3%)
26. maj 2026571 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026574 kr4 kr (1%)
14. apr. 2026578 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026576 kr2 kr (0%)
25. mar. 2026574 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026575 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026576 kr30 kr (5%)
16. mar. 2026546 kr30 kr (5%)
14. mar. 2026576 kr30 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret