Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758

FristadsEAN: 7322302533868
Pris fra 999 krtil 1.086,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 87,25 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 114155-940
-9%999 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Værktøjsholder 9141 Robust læderholder til proffer Fristads Snikki værktøjsholder 9141 er en slidstærk og veludført læderholder, udviklet til håndværkere og gør-det-selv-folk, som ønsker sikker og hurtig adgang til værktøj. Konstruktionen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7322302533868
Varenr.: 7529831596256
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758
1.086,25 kr
Til butik
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 billede

Produktinformation

Snikki værktøjsholder 9141 Slidstærk og kraftig værktøjsholder i robust læder med rum til de mest brugte værktøjer. Vores ergo-bælter udgør sammen med flere forskellige værktøjslommer det ultimative værktøjsbælte til dit job. Teknisk Til elektrikere / Ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7322302533868
Varenr.: 47636419805521

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet999 kr999 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.086,25 kr1.086,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.086,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.040 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9141 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | EN 13758 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026999 kr87,25 kr (8%)
29. maj 20261.086,25 kr87,25 kr (9%)
27. maj 2026999 kr87,25 kr (8%)
2. apr. 20261.086,25 kr87,25 kr (9%)
8. mar. 2026999 kr87,25 kr (8%)
7. mar. 20261.086,25 kr87,25 kr (9%)
19. jan. 2026999 kr62,25 kr (6%)
16. jan. 20261.061,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret