Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758

FristadsEAN: 7322302739192
Pris fra 319 krtil 348,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 29,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI TANG HOLDER 9221
319 kr
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Tangholder 9221 Robust og praktisk værktøjsholder Fristads Snikki tangholder 9221 er en solid og funktionel holder til tangen, designet til professionelle håndværkere, elektrikere og montører. Den er lavet i slidstærkt materiale, sidder s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7322302739192
Varenr.: 7529838870752
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758
348,75 kr
Til butik
Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 billede

Produktinformation

SNIKKI tang holder 9221 Letvægtsholder til transport af sekatører eller saks. Nem at fastgøre til almindeligt bælte eller Snikkis lette værktøjsbælte. Teknisk Velegnet til tang og andet værktøj / H 170 x D 25 mm /Quick-snap.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7322302739192
Varenr.: 47635738001745

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet319 kr319 krKøb
2Sikkerhedsgiganten348,75 kr348,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 348,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kansas SNIKKI TANG HOLDER 9221 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026319 kr29,75 kr (9%)
29. maj 2026348,75 kr29,75 kr (9%)
27. maj 2026319 kr29,75 kr (9%)
2. apr. 2026348,75 kr29,75 kr (9%)
8. mar. 2026319 kr29,75 kr (9%)
7. mar. 2026348,75 kr29,75 kr (9%)
19. feb. 2026319 kr64 kr (25%)
19. jan. 2026255 kr68,75 kr (21%)
16. jan. 2026323,75 kr68,75 kr (27%)
1. jan. 2026255 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret