Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

FristadsEAN: 7322301853905
Pris fra 219 krtil 298,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 79,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI HAMMERHOLDER 9311
219 kr
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Hammerholder 9311 Robust og funktionel Fristads Snikki Hammerholder 9311 er en solid og praktisk holder til din hammer og andre håndværktøjer. Fremstillet i slidstærkt læder af høj kvalitet, sidder den sikkert på bæltet og giver hurtig ad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7322301853905
Varenr.: 7529819341024
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT
298,75 kr
Til butik
Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snikki hammerholder 9311 Slidstærk hammerholder til hårdt arbejde, med stålgynge, der holder hammeren og lader den følge brugerens bevægelser. Nem at sætte på alle vores ergo- og værktøjsbælter. Teknisk Gynge, stålstrop/Stropstr: B 70 X D 45 mm/Quickgrip.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7322301853905
Varenr.: 47635736625489

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet219 kr219 krKøb
2Sikkerhedsgiganten298,75 kr298,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 298,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9311 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026219 kr79,75 kr (27%)
29. maj 2026298,75 kr79,75 kr (36%)
27. maj 2026219 kr79,75 kr (27%)
2. apr. 2026298,75 kr79,75 kr (36%)
8. mar. 2026219 kr79,75 kr (27%)
7. mar. 2026298,75 kr79,75 kr (36%)
19. feb. 2026219 kr44 kr (25%)
19. jan. 2026175 kr111,25 kr (39%)
16. jan. 2026286,25 kr111,25 kr (64%)
1. jan. 2026175 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret