Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas |

FristadsEAN: 7322301004734
Pris fra 749 krtil 811,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 62,25 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 100076-240
749 kr
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Værktøjsbælte 9321 Robust, funktionelt og ansvarligt Fristads Snikki værktøjsbælte 9321 er udviklet til professionelle håndværkere, der har brug for hurtig adgang til værktøj samtidig med høj slidstyrke. Kombinationen af spaltlæder i de b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7322301004734
Varenr.: 7529824846048
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas |
811,25 kr
Til butik
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | billede

Produktinformation

Snikki værktøjsbælte 9321 LTHR Slidstærkt og kraftigt værktøjsbælte af læder til hårdt arbejde med rum til de mest brugte værktøjer, designet til tømrere. Teknisk Til altmuligmanden, tømrere osv. / fire lommer til søm og skruer / Store lommer: H 170 x B 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 7322301004734
Varenr.: 47635550011729

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet749 kr749 krKøb
2Sikkerhedsgiganten811,25 kr811,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas |

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 811,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 741 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9321 LTHR - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Kansas | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026749 kr62,25 kr (8%)
29. maj 2026811,25 kr62,25 kr (8%)
27. maj 2026749 kr62,25 kr (8%)
2. apr. 2026811,25 kr62,25 kr (8%)
8. mar. 2026749 kr62,25 kr (8%)
7. mar. 2026811,25 kr62,25 kr (8%)
19. feb. 2026749 kr150 kr (25%)
19. jan. 2026599 kr187,25 kr (24%)
16. jan. 2026786,25 kr187,25 kr (31%)
1. jan. 2026599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret