Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404

FristadsEAN: 7392025173689
Pris fra 1.699 krtil 1.911,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 212,25 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 100900-240
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Værktøjsbælte 9335 Robust, funktionelt og klar til jobbet Fristads Snikki værktøjsbælte 9335 er et professionelt værktøjsbælte i kernelæder, designet til håndværkere, der kræver høj slidstyrke og lang levetid. Bæltet kombinerer klassisk l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7392025173689
Varenr.: 7529829040352
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404
1.911,25 kr
Til butik
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 billede

Produktinformation

Snikki værktøjsbælte 9335 Slidstærkt og kraftigt værktøjsbælte af læder med rum til de mest brugte værktøjer, designet til elektrikere, pladesmede, montører og tømrere. Teknisk Til elektrikere, pladesmede, montører, tømrere osv. / 70 mm polstret bælte med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 7392025173689
Varenr.: 47635549126993

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.699 kr1.699 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.911,25 kr1.911,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.911,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.788 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSBÆLTE 9335 - Brun / ONE | Tilbehør til Arbejdstøj | Bælter | EN 14404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.699 kr212,25 kr (11%)
29. maj 20261.911,25 kr212,25 kr (12%)
27. maj 20261.699 kr212,25 kr (11%)
2. apr. 20261.911,25 kr212,25 kr (12%)
8. mar. 20261.699 kr212,25 kr (11%)
7. mar. 20261.911,25 kr212,25 kr (12%)
19. jan. 20261.699 kr162,25 kr (9%)
16. jan. 20261.861,25 kr162,25 kr (10%)
1. jan. 20261.699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret