Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758

FristadsEAN: 7322302739307
Pris fra 549 krtil 711,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 162,25 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Snikki værktøjsholder 9222, Sort
-21%549 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Værktøjsholder 9222 Robust og funktionel Fristads Snikki værktøjsholder 9222 er en praktisk og holdbar løsning til at holde dine vigtigste værktøjer tæt ved hånden. Designet til både professionelle og gør-det-selv-brugere, monteres nemt p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Farve: Sort
EAN: 7322302739307
Varenr.: 7529841623264
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758
711,25 kr
Til butik
Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 billede

Produktinformation

SNIKKI elektriker værktøjsholder 9222 Letvægts værktøjsholder perfekt til elektrikere. Nem at fastgøre til almindeligt bælte eller Snikkis lette værktøjsbælte. Teknisk Til elektriker / 3 værktøjslommer / Stor lomme H 150 x B 130 x D 25 mm / Lille lomme H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7322302739307
Varenr.: 47636420591953

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet549 kr549 krKøb
2Sikkerhedsgiganten711,25 kr711,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 711,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas SNIKKI ELEKTRIKER VÆRKTØJSHOLDER 9222 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127927-940 | EN 13758 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026549 kr162,25 kr (23%)
29. maj 2026711,25 kr162,25 kr (30%)
27. maj 2026549 kr162,25 kr (23%)
2. apr. 2026711,25 kr162,25 kr (30%)
8. mar. 2026549 kr162,25 kr (23%)
7. mar. 2026711,25 kr162,25 kr (30%)
19. jan. 2026549 kr124,75 kr (19%)
16. jan. 2026673,75 kr124,75 kr (23%)
1. jan. 2026549 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret