Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

FristadsEAN: 7392025175423
Pris fra 899 krtil 1.086,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 187,25 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 100017-240
-15%899 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki værktøjsholder 9306 Robust læderholder til daglig brug Fristads Snikki værktøjsholder 9306 er en solid og funktionel løsning til håndværkere, der ønsker sikker og hurtig adgang til deres værktøj. Fremstillet i holdbart spaltlæder som tåle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7392025175423
Varenr.: 7529811968224
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT
1.086,25 kr
Til butik
Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snikki værktøjsholder 9306 Slidstærk værktøjsholder i 100 % læder til elektrikere, pladesmede, montører m.m. Med mange små rum til det mest brugte værktøj. Vores ergo-bælter udgør sammen med flere forskellige værktøjslommer det ultimative værktøjsbælte ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7392025175423
Varenr.: 47635735314769

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet899 kr899 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.086,25 kr1.086,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT i 155 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.086,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas SNIKKI VÆRKTØJSHOLDER 9306 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026899 kr187,25 kr (17%)
29. maj 20261.086,25 kr187,25 kr (21%)
27. maj 2026899 kr187,25 kr (17%)
2. apr. 20261.086,25 kr187,25 kr (21%)
8. mar. 2026899 kr187,25 kr (17%)
7. mar. 20261.086,25 kr187,25 kr (21%)
19. jan. 2026899 kr162,25 kr (15%)
16. jan. 20261.061,25 kr162,25 kr (18%)
1. jan. 2026899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret