Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

FristadsEAN: 7392025173931
Pris fra 549 krtil 698,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 149,75 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI MATERIALELOMME 9303
-18%549 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Materialelomme 9303 Robust og praktisk værktøjslomme Fristads Snikki Materialelomme 9303 er en holdbar og funktionel løsning til opbevaring af værktøj og småmaterialer på farten. Fremstillet i solidt, PFAS-frit læder, er lommen skabt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7392025173931
Varenr.: 7529803514080
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT
698,75 kr
Til butik
Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snikki materialelomme 9303 Lomme i 100 % slidstærkt læder, perfekt til opbevaring af søm og skruer m.m. Vores ergo-bælter udgør sammen med flere forskellige værktøjslommer det ultimative værktøjsbælte til dit job. Teknisk To lommer til skruer, søm osv./St...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7392025173931
Varenr.: 47635735118161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet549 kr549 krKøb
2Sikkerhedsgiganten698,75 kr698,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 698,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 614 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas SNIKKI MATERIALELOMME 9303 - Brun / ONE | Værktøjsbælter & holder | 100911-940 | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026549 kr149,75 kr (21%)
29. maj 2026698,75 kr149,75 kr (27%)
27. maj 2026549 kr149,75 kr (21%)
2. apr. 2026698,75 kr149,75 kr (27%)
8. mar. 2026549 kr149,75 kr (21%)
7. mar. 2026698,75 kr149,75 kr (27%)
19. jan. 2026549 kr137,25 kr (20%)
16. jan. 2026686,25 kr137,25 kr (25%)
1. jan. 2026549 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret