Gå til hovedindhold

Fristads Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT

FristadsEAN: 7392025175652
Pris fra 179 krtil 198,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 19,75 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
SNIKKI HAMMERHOLDER 100031
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
F
Produktbillede

Produktinformation

Fristads Snikki Hammerholder 9310 Robust plast-hammerholder til hurtig adgang Fristads Snikki Hammerholder 9310 er en praktisk og holdbar løsning til sikker opbevaring af hammer på bælte. Fremstillet i slidstærk, PFAS-fri plastik giver den nem adgang til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
EAN: 7392025175652
Varenr.: 7529815376096
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT
198,75 kr
Til butik
Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT billede

Produktinformation

Snikki hammerholder 9310 Slidstærk hammerholder til hårdt arbejde, modstandsdygtig over for vejr- og temperaturændringer. Nem at sætte på alle vores ergo- og værktøjsbælter. Teknisk Temperatur- og vejrbestandig hammerstrop/Stropstørrelse: B 70 X D 45 mm/Q...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Værktøjsbælter & holder
EAN: 7392025175652
Varenr.: 47635735445841

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet179 kr179 krKøb
2Sikkerhedsgiganten198,75 kr198,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 198,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kansas SNIKKI HAMMERHOLDER 9310 - Sort / ONE | Værktøjsbælter & holder | 127710-940 | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026179 kr19,75 kr (10%)
29. maj 2026198,75 kr19,75 kr (11%)
27. maj 2026179 kr19,75 kr (10%)
2. apr. 2026198,75 kr19,75 kr (11%)
8. mar. 2026179 kr19,75 kr (10%)
7. mar. 2026198,75 kr19,75 kr (11%)
19. jan. 2026179 kr7,25 kr (4%)
16. jan. 2026186,25 kr7,25 kr (4%)
1. jan. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret