Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st

JabraEAN: 5706991034455
Pris fra 2.917 krtil 3.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.082 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.869 kr 31. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2917 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS Link390c - Black
2.917 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS Link390c - Black billede

Produktinformation

Headset, fuld størrelse, Bluetooth, trådløs, kablet, aktiv støjfjerning, 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter, støjisolerende, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 38599-999-899
EAN: 5706991034455
Varenr.: 3442691
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st
2.918 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.967 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 85 MS Stereo - trådløse over-ear hovedtelefoner, sort
3.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 MS Stereo - trådløse over-ear hovedtelefoner, sort
3.919 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
3.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390c MS stereo (sort)
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.917 kr2.917 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.918 kr2.918 krKøb
3CompuMail DK2.967 kr2.967 krKøb
4Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
5Vivas DK3.919 kr3.998 krKøb
6Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
7Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st i 113 dage. Laveste pris i perioden er 2.869 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.038 kr.

Den nuværende pris på 2.917 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.917 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.918 kr49 kr (2%)
31. maj 20262.869 kr49 kr (2%)
30. maj 20262.918 kr49 kr (2%)
29. maj 20262.869 kr61 kr (2%)
28. maj 20262.930 kr12 kr (0%)
27. maj 20262.942 kr16 kr (1%)
26. maj 20262.926 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.927 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.939 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret