Gå til hovedindhold

Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4

iiyamaComputerskærmeEAN: 4948570122141
Pris fra 3.534 krtil 4.994 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.460 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.357 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3534 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17" TN 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
3.534 kr
Til butik
iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17" TN 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort billede

Produktinformation

iiyama ProLite T1732MSC-B1S - LCD-skærm - 17" - touchscreen - 1280 x 1024 - TN - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: T1732MSC-B1S
EAN: 4948570122141
Varenr.: 1001569049
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17" iiyama ProLite T1732MSC-B1S - 1280x1024 - 60Hz - TN
3.545 kr
Til butik
17" iiyama ProLite T1732MSC-B1S - 1280x1024 - 60Hz - TN billede

Produktinformation

iiyama ProLite T1732MSC-B1S er designet til touchscreen-applikationer i professionelle og industrielle miljøer. Skærmstørrelse: 17" Opløsning: 1280x1024 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: TN Lysstyrke: 250 cd/m² Anslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Touchscreen, tiltjustering, ridsebestandigt glasDenne 17" TN touchskærm har holdbart glas med høj ridsebestandighed, fleksibel tiltstander og flere inputmuligheder, velegnet til industrielt eller kioskbrug med klar farvegengivelse og pålidelig touchfunktion.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: T1732MSC-B1S
EAN: 4948570122141
Varenr.: 3204524
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4
4.994 kr
Til butik
Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 billede

Produktinformation

17" SXGA (1280 x 1024) 5:4-display, ideel til formularer og dashboards Projiceret kapacitiv (PCAP) multi-touch, 10 samtidige berøringspunkter Fungerer med finger, stylus eller handske til fleksible interaktioner på stedet IP54-frontbeskyttelse og robust ramme, bygget til travle kundeområder HDMI, DisplayPort, VGA og USB-touch, plus VESA-beslag og kabelhåndtering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skærm & display
Artikel nr.: T1732MSC-B1S
EAN: 4948570122141
Varenr.: 5020014307

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.534 kr3.534 krKøb
2Proshop DK3.545 kr3.545 krKøb
3Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4

PriceData har fulgt prisen på Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 3.357 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 3.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.473 kr.

Den nuværende pris på 3.534 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Iiyama Prolite T1732msc-b1s 17 tommer 5:4 Tn Sxga Pcap Touch 17 tommer 1280 × 1024pixels Tn 5:4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.534 kr22 kr (1%)
25. maj 20263.512 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.501 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.512 kr35 kr (1%)
19. maj 20263.477 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.476 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.475 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.476 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.475 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.476 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret