Gå til hovedindhold

HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

HyteComputerkomponenterEAN: 1220000352513
Pris fra 764 krtil 1.778 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.014 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE X50 Air Tower Udvidet ATX Sort
764 kr
Til butik
HYTE X50 Air Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med mesh - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-X50A-BB
EAN: 1220000352513
Varenr.: 1003507870
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort
838 kr
Til butik
HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, E-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1x1 Type-A & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-X50A-BB
EAN: 1220000352513
Varenr.: 3419166
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte X50 Air mid-tower E-ATX kabinet - sort
-30%879 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte X50 Air mid-tower E-ATX kabinet - sort
-30%899 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd
922 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HYTE X50 Air Mid Tower (sort)
1.098 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE X50 Air Tower Udvidet ATX Sort
1.329 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE X50 Midi-Tower - Mesh Pitch Black Kabinet - GEEKD.dk
1.778 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK764 kr764 krKøb
2Proshop DK838 kr877 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr949 krKøb
5CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
6Komplett DK1.098 kr1.098 krKøb
7Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb
8Geekd1.778 kr1.778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd i 166 dage. Laveste pris i perioden er 764 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 871 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HYTE X50 Air - Mid tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026764 kr18 kr (2%)
24. apr. 2026782 kr16 kr (2%)
23. mar. 2026798 kr16 kr (2%)
16. mar. 2026814 kr19 kr (2%)
9. mar. 2026833 kr17 kr (2%)
2. mar. 2026850 kr18 kr (2%)
23. feb. 2026868 kr17 kr (2%)
16. feb. 2026885 kr20 kr (2%)
9. feb. 2026905 kr19 kr (2%)
2. feb. 2026924 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret