Gå til hovedindhold

HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink

HyteComputerkomponenterEAN: 1220000352575
Pris fra 1.089 krtil 1.689 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 600 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 960 kr 30. mar.

Sammenlign priser på HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1089 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Pink
1.089 kr
Til butik
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Pink billede

Produktinformation

HYTE X50 - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - jordbærmælk - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-SM
EAN: 1220000352575
Varenr.: 1003588816
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HYTE X50 Midi-Tower (pink)
1.327 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink
1.338 kr
Til butik
HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink billede

Produktinformation

Miditower, E-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1x1 Type-A & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: pink...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-SM
EAN: 1220000352575
Varenr.: 3419176
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE X50 Midi-Tower - Strawberry Milk / Pink Kabinet - GEEKD.dk
1.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte X50 Mid Tower pc-kabinet - Strawberry Milk (pink)
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte X50 Mid Tower pc-kabinet - Strawberry Milk (pink)
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Pink
1.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.089 kr1.089 krKøb
2Komplett DK1.327 kr1.327 krKøb
3Proshop DK1.338 kr1.338 krKøb
4Geekd1.339 kr1.339 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr2.818 krKøb
7Ultrashop1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink

PriceData har fulgt prisen på HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink i 165 dage. Laveste pris i perioden er 960 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.202 kr.

Den nuværende pris på 1.089 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HYTE X50 Strawberry Milk / Pink (Pink) - Kabinet - Miditower - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.089 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.090 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.089 kr198 kr (15%)
15. apr. 20261.287 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.286 kr152 kr (13%)
8. apr. 20261.134 kr174 kr (18%)
30. mar. 2026960 kr20 kr (2%)
23. mar. 2026980 kr20 kr (2%)
16. mar. 20261.000 kr23 kr (2%)
9. mar. 20261.023 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret