Gå til hovedindhold

HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort

HyteComputerkomponenterEAN: 1220000352520
Pris fra 925 krtil 1.529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 604 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 925 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Sort
925 kr
Til butik
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

HYTE X50 - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-BB
EAN: 1220000352520
Varenr.: 1003507872
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE X50 Midi-Tower - Pitch Black Kabinet - GEEKD.dk
1.234 kr
Til butik
HYTE X50 Midi-Tower - Pitch Black Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

HYTE X50 Midi-Tower i “Pitch Black”-udgaven er den ultimative kombination af stil, styrke og funktionalitet. Det dybsorte design giver et skarpt, professionelt og tidløst look, perfekt til dig, der ønsker et kabinet med et minimalistisk, men kraftfuld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 1220000352520
Varenr.: 52322352398672
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort
1.271 kr
Til butik
HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, E-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1x1 Type-A & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-BB
EAN: 1220000352520
Varenr.: 3419168
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte X50 midi-tower pc-kabinet - Pitch Black
-32%1.289 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte X50 midi-tower pc-kabinet - Pitch Black
-32%1.309 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Sort
1.529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK925 kr925 krKøb
2Geekd1.234 kr1.234 krKøb
3Proshop DK1.271 kr1.271 krKøb
4Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
5Vivas DK1.309 kr2.508 krKøb
6Ultrashop1.529 kr1.529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort

PriceData har fulgt prisen på HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort i 165 dage. Laveste pris i perioden er 925 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.164 kr.

Den nuværende pris på 925 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HYTE X50 Pitch Black (Black) - Kabinet - Miditower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026925 kr19 kr (2%)
26. apr. 2026944 kr175 kr (16%)
25. apr. 20261.119 kr13 kr (1%)
23. apr. 20261.106 kr74 kr (6%)
22. apr. 20261.180 kr206 kr (21%)
19. apr. 2026974 kr20 kr (2%)
11. apr. 2026994 kr20 kr (2%)
5. apr. 20261.014 kr23 kr (2%)
29. mar. 20261.037 kr21 kr (2%)
22. mar. 20261.058 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret