Gå til hovedindhold

HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid

HyteComputerkomponenterEAN: 1220000352544
Pris fra 1.037 krtil 2.335 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.298 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 904 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1037 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Hvid
1.037 kr
Til butik
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

HYTE X50 - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sne hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-WW
EAN: 1220000352544
Varenr.: 1003588818
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid
1.279 kr
Til butik
HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, E-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1x1 Type-A & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-X50G-WW
EAN: 1220000352544
Varenr.: 3419169
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte X50 midi-tower kabinet - hvid
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hyte X50 midi-tower kabinet - hvid billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet til gaming og kraftige buildsHyte X50 i hvid er et elegant midi-tower kabinet skabt til dig, der vil bygge en flot og velventileret gaming-pc. Med støtte til ATX, micro ATX, ITX og EATX bundkort samt plads til grafikkort op til 43 cm og CPU-kølere op til 17 cm får du frihed til at vælge kraftfulde komponenter. De afrundede mesh-paneler og hærdet glas giver et moderne look og hjælper luftstrømmen.Fleksibel køling og nem tilslutningX50 rummer op til tre frontblæsere og tre sideblæsere samt 120 mm bagtil. Der er support for 360 mm radiatorer foran og på siden, så du kan bygge med effektiv vandkøling. Støvfilter hjælper med at holde systemet rent, og front-I/O byder på USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, to USB 3.2 Gen 2 Type-A samt kombineret headset/mikrofon.Gennemtænkt indre og god pladsKabinettet har 7 udvidelsesslots, 2 × 2,5" og 1 × 3,5" drevbåse og et internt volumen på 63 l. Strømforsyningen placeres bagtil, og den store side i hærdet glas fremhæver dit build - perfekt til gaming-opsætninger, der både skal yde og se godt ud.Formfaktor: Midi TowerFarve: HvidUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, ITX, EATXMaks. CPU-kølerhøjde: 17 cmMaks. grafikkortlængde: 43 cmUdvidelsesslots: 7Drevbåse: 2 × 2,5", 1 × 3,5"Front-I/O: 1 × USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 × USB 3.2 Gen 2 Type-A, kombineret lydKøling: Op til 3 × front (120/140 mm), 3 × side (120 mm), 1 × bag (120 mm)Radiatorstøtte: Front 360 mm, side 360 mm, bag 120 mmStøvfilter: JaMaterialer: ABS, silikone, stål, hærdet glasPSU: Bagmontering, ikke inkluderetMål (H × B × D): 48,5 × 25,5 × 51,0 cmVolumen: 63 l...

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 33.3g
EAN: 1220000352544
Varenr.: 2106051
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte X50 midi-tower kabinet - hvid
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE X50 Tower Udvidet ATX Hvid
1.639 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE X50 Midi-Tower - Snow White Kabinet - GEEKD.dk
2.335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.037 kr1.037 krKøb
2Proshop DK1.279 kr1.279 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr2.818 krKøb
5Ultrashop1.639 kr1.639 krKøb
6Geekd2.335 kr2.335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid i 164 dage. Laveste pris i perioden er 904 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.062 kr.

Den nuværende pris på 1.037 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for HYTE X50 Snow White (White) - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.037 kr13 kr (1%)
31. maj 20261.050 kr10 kr (1%)
29. maj 20261.060 kr6 kr (1%)
28. maj 20261.054 kr5 kr (0%)
14. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.058 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.062 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.063 kr6 kr (1%)
5. maj 20261.069 kr3 kr (0%)
30. apr. 20261.072 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret