Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Pris fra 8.761 krtil 10.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.658 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8761 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 6000 48G Class4 4SFP 370W Switch 48-porte Gigabit PoE
8.761 kr
Til butik
HPE Aruba 6000 48G Class4 4SFP 370W Switch 48-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8N85A
EAN: 0190017559742
Varenr.: 999769126
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)
8.887 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise R8N85A Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch
8.887 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Managed L3
-9%10.399 kr
Før 11.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Managed L3
-9%10.419 kr
Før 11.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.761 kr8.761 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.887 kr8.887 krKøb
3Proshop DK8.887 kr8.887 krKøb
4Boligcenter DK10.399 kr10.399 krKøb
5Vivas DK10.419 kr10.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 8.075 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 9.260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.712 kr.

Den nuværende pris på 8.761 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for HPE Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20268.761 kr78 kr (1%)
18. maj 20268.839 kr1 kr (0%)
17. maj 20268.840 kr105 kr (1%)
12. maj 20268.945 kr58 kr (1%)
9. maj 20268.887 kr48 kr (1%)
8. maj 20268.839 kr48 kr (1%)
7. maj 20268.887 kr48 kr (1%)
6. maj 20268.935 kr54 kr (1%)
1. maj 20268.989 kr48 kr (1%)
30. apr. 20269.037 kr223 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret