Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

Pris fra 15.589 krtil 17.290 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.701 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.130 kr 6. mar.

Sammenlign priser på HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15589 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 6100 48G Class4 4SFP 370W Switch 52-porte 10 Gigabit PoE+
15.589 kr
Til butik
HPE Aruba 6100 48G Class4 4SFP 370W Switch 52-porte 10 Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL675A
EAN: 0190017348001
Varenr.: 998150286
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W)
15.650 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6100 Switch 48G CL4 4SFP+
15.650 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Cx6100 48g 4sfp Poe 370w Switch
17.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK15.589 kr15.589 krKøb
2CS MEGASTORE DK15.650 kr15.650 krKøb
3Proshop DK15.650 kr15.650 krKøb
4Dustin DK17.290 kr17.376,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 11.505 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 16.214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.550 kr.

Den nuværende pris på 15.589 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HPE Aruba 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (370 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202615.589 kr248 kr (2%)
23. maj 202615.341 kr248 kr (2%)
22. maj 202615.589 kr316 kr (2%)
20. maj 202615.273 kr61 kr (0%)
19. maj 202615.334 kr62 kr (0%)
18. maj 202615.396 kr63 kr (0%)
16. maj 202615.459 kr181 kr (1%)
15. maj 202615.278 kr62 kr (0%)
14. maj 202615.340 kr1 kr (0%)
13. maj 202615.341 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret