Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)

Pris fra 6.652 krtil 8.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.867 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.774 kr 26. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6652 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)
6.652 kr
Til butik
HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: R8N87A#ACE
EAN: 0190017560403
Varenr.: 9401288
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 6000 24G Class4 4SFP 370W Switch 24-porte Gigabit PoE
6.653 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch
6.948 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Cx6000 24g 4sfp Poe 370w
7.119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch HPE Aruba CX 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W
-4%8.499 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch HPE Aruba CX 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W
-4%8.519 kr
Før 8.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.652 kr6.652 krKøb
2CompuMail DK6.653 kr6.653 krKøb
3Proshop DK6.948 kr6.948 krKøb
4Dustin DK7.119 kr7.205,25 krKøb
5Boligcenter DK8.499 kr8.499 krKøb
6Vivas DK8.519 kr8.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W)

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.406 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 6.971 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.113 kr.

Den nuværende pris på 6.652 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for HPE Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE (370 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.652 kr37 kr (1%)
28. maj 20266.689 kr74 kr (1%)
27. maj 20266.763 kr37 kr (1%)
26. maj 20266.800 kr1 kr (0%)
25. maj 20266.801 kr73 kr (1%)
23. maj 20266.874 kr37 kr (1%)
22. maj 20266.911 kr37 kr (1%)
21. maj 20266.948 kr23 kr (0%)
7. maj 20266.971 kr59 kr (1%)
6. maj 20266.912 kr1.090 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret